Акторе балету, відгукнися!

ОГОЛОШЕННЯ
Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади актора балету 1 категорії.
Вимоги до посади:
повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) ; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією актора балету (соліста) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років. Професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, великих балетних партій в оперних виставах, значних сольних і групових танцювальних номерів в оперетах і музичних комедіях, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів; в окремих випадках — виконання провідних партій в балетах. Повинен знати: основи музичної грамоти; історію музики, балету; класичний і сучасний національний і світовий репертуар; теорію і практику акторської майстерності; методику тренажу і самостійної роботи над партією, основний та поточний репертуар театру.
— Перелік документів:
Заява щодо участі в конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:
особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
копія документа, що посвідчує особу;
витяг з трудової книжки (за наявності);
копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
Творче резюме, портфоліо.
Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію відповідно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD- записи тощо).
Документи подаються за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна,13, відділ кадрів, тел.67-27-14 з 30 липня 2020р. по 30 серпня 2020р.