Название картинки
 
 

Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театр ім. М.К. Садовського 


 

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театр ім. М.К. Садовського 

 

 

Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського оголошує конкурс щодо заміщення вакантної посади завідувача художньо-постановочної частини.


Вимоги до посади:
- повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи в галузі культури за професіями художньо-керівного складу нижчого рівня не менше 3 років або художньо-технічного складу не менше 3 років.
- повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; специфіку творчої роботи; основний та поточний репертуар театру; правила і норми охорони праці, виробничої санітари та протипожежного захисту.

 

Перелік документів:
Заява про участь у конкурсі в довільній формі.
Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
копія документа, що посвідчує особу;
копію трудової книжки (за наявності);
копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію відносно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

 

Документи подаються за адресою:
м. Вінниця, вул Театральна,13 відділ кадрів,
тел.56-20-64
впродовж одного місяця з дня опублікування оголошення
з 12.03.2018р. по 12.04.2018р..

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).