Оголошено конкурс!

Увага! У театрі оголошено конкурс!
Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім.М.К.Садовського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади актора драми 1 категорії.
Вимоги до посади:
Кваліфікаційні: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років; молодшого спеціаліста, бакалавра — не менше 3 років.
Професійна майстерність: яскрава творча індивідуальність, висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних ролей у виставах театру.
Повинен знати: класичну і сучасну драматургію; теорію і практику майстерності актора; закони сценічної мови і сценічного руху; методи тренажу і самостійної роботи над роллю; поточний репертуар театру.
Перелік документів:
Заява про участь у конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:
особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
копія документа, що посвідчує особу;
витяг з трудової книжки (за наявності);
копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
Творче резюме, портфоліо.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD- записи тощо).
Документи подаються за адресою: м.Вінниця, вул Театральна,13 відділ кадрів, тел.67-27-14 з 22 лютого 2021р. по 22 березня 2021р.
фото з інтернету)