Конкурс на заміщення вакантної посади артиста-вокаліста 1 категорії

ОГОЛОШЕННЯ

   Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім.М.К.Садовського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста- вокаліста (соліста) 1 категорії.

  Вимоги до посади:

— повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста хору (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років. Повинен мати відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності; добрі навички читання партій з листа.

  Повинен знати: теорію музики та сольфеджіо; теорію та історію музики; основний та поточний репертуар театру; основи акторської майстерності та сценічного руху.

— Перелік документів:

Заява про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

копія документа, що посвідчує особу;

витяг з трудової книжки (за наявності);

копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

  Творче резюме, портфоліо.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

  Документи подаються за адресою: м.Вінниця, вул Театральна,13, відділ кадрів, тел.67-27-14 з 09 вересня 2019р. по 09 жовтня 2019р.

  Проведення конкурсу відбудеться 11 жовтня 2019 року в приміщенні ВОУА музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського. Час проведення конкурсу буде повідомлений додатково за 5 днів до початку засідання конкурсної комісії.