Название картинки
 
 

Мольєр "Лікар мимоволі"

 Комедія

 

 

Режисер-постановник – Роман Хегай-Семенов

Художник-постановник – Віктор Мельник

 

 

      Ім’я французького актора, режисера, комедіографа декілька століть поспіль зачаровує глядачів усього світу. Його творам притаманні віртуозність інтриги та діалогу, соковитість та яскравість мови, вишукана театральність у побудові сюжету. Та й саме життя Мольєра сповнене карколомними злетами й парадоксами. Актори завжди мріяли й мріють грати в його п’єсах.  

     "Лікар мимоволі" - блискучий фарс, який демонструє улюблену тему Мольєра про лікарів - шарлатанів і невігласів. Головний герой - Сганарель. З ним відбувається курйозний випадок: його приймають за відомого лікаря, який, за чутками, "творить дива". Сганарель успішно справляється зі своїм новим званням. Герої вистави постійно апелюють до публіки. Історія про те, як людину змушують бути не тією, якою вона є насправді, водночас смішна та повчальна. Та й як не сміятися, якщо лікар нічого іншого не вміє робити,лише ставити клістирчик, а його вважають світилом науки! Море позитивних вражень та несподіваних курйозів чекають на вас!

Коли Мольєру виповнилось 21, він заснував «Блискучий театр». Невтомні роки праці, дебют у Парижі, Луврському палаці, на якому був присутній Людовик XIV, прихильність якого вирішила його подальшу долю... І сьогодні ми переконуємося, що класик жанру комедії  – наш сучасник.

 

У головній ролі – Григорій Сиротюк.

        

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).