Баріл Клавдія

Баріл Клавдія

Народна артистка України

Клавдія Баріл 50 років служить Вінницькому театру, куди прийшла після закінчення Дніпропетровського театрального училища ім. М.Глінки.

За цей час дала життя сотні своїм героїням, які переконували не тільки правдою зображення їхніх доль, але й живим смислом їх образів. Інга з «Солов’їної ночі», і Андріетта з «Крихітки», і Баян Слу з «Поеми про любов», і Тоня з»Гри на клавесині», і Таня з «Любові при свічках», і Надія з «Йосипа та Надії», і Сара Бернар зі «Сміху лангусти», і дружина з «Продам чоловіка», і мадам Клобер з «Блезу», і Чураїха з » Марусі Чурай», і Юліасовичева з «Моралі пані Дульської» , і Марія Василівна з «Ревізора», і Марселіна з «Одруження Фігаро», і Ніна з «Осінньої мелодії», і Мамаєва з «Так виходять у люди», і Габі з «Восьми люблячих жінок», і Амалія з «Летючої миші», і Літня дама з пером з «Народного Малахія». і Майя Михайлівна з «Селфі зі Склерозом» є глибоко-психологічними. Клавдія — драматична актриса, схильна до трагізму. Її можна назвати яскравою представницею російської школи переживання.

Доля ж подарувала їй талан, який, поєднавшись з працелюбством, переріс на визнання. Вона відбулась як актриса. Заслужена артистка Кабардино-Балкарії. Заслужена артистка України. Народна артистка України.