27 березня світова  спільнота  відзначає Міжнародний день театру

Для всіх працівників Вінницького академічного українського музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського цей день особливий! Адже до свята зазвичай готують нові вистави або ж грають  найуспішніші постановки. Проте, глядачам  найбільше хочеться зазирнути за театральні лаштунки. Тож на вінницькій сцені цього дня актори зіграли французьку комедію «Чай з м’ятою або з лимоном?». Герої вистави – самі ж актори, які готуються до чергової  прем’єри. Курйозні випадки, жарти, непорозуміння, які траплялися на сцені довели глядачів до сліз, які, звичайно, були від сміху! Своїм кумирам вінничани віддячили щедрими оваціями, квітами і захопленими емоціями!

 

Ще одним подарунком для працівників театру стали почесні грамоти й відзнаки, які вручили перший заступник начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, заступник голови Вінницьеої обласної Рад Ігор Івасюк, директор департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимир Буняк, начальник управління культури та креативних індустрій ДПГ ОВА Ольга Дернова, голова обласної організації профспілки працівників культури Тетяна Побережна.

 

Адміністрація театру, зокрема, директор Іван Педорук, підкреслили вагому роль всіх ланок театрального життя і їхню гармонійну єдність. За активну співпрацю Іван Дмитрович вручив грамоти й подяки  акторам вінницької сцени, спеціалістам різних театральних цехів й працівникам господарської служби.

27 березня світова  спільнота  відзначає Міжнародний день театру.

Та найголовніше, що ця вистава, як і всі театральні постанови була присвячена нашим захисникам. Працівники театру вирішили в день свого професійного свята переказати одноденний заробіток, а також кошти, вилучені з продажу квитків і донатів глядачів, благодійних внесків партнерів театру

("Вінницяконцерт", Наталя Марчук, Петро Йонаш, Світлана Хникіна) до БО "Міжнародний об'єднаний фонд допомоги" на придбання квадрокоптера для підрозділу повітряної розвідки 120 ї бригади ЗСУ. Адже у всіх одна і спільна мета  – жити, творити, працювати у вільній та незалежній Україні!

Дякуємо усім!

Слава Україні!