Є вистави, які не набридають і не старіють. Навпаки, вони, як хороше вино, з роками стають лише вишуканішими. Серед таких і «Моя професія – синьйор з вищого світу». На сцені нашого театру вперше була поставлена н.а.України Віталієм Селезньовим у 80-х. Тоді це був справжній дефіцит квитків та щось неймовірно яскраве й неаполітанське для того часу.
Цієї суботи, 2 травня о 17:00, запрошуємо вас на нову зустріч із винахідливим авантюристом Леонідо Папагатто.
Чому варто відвідати цю виставу?
• Класика, що не старіє. Це комедія положень у найкращому її прояві. Режисерка, н.а. України Таїса Славінська, зберегла той самий фірмовий італійський темперамент, додавши йому трішки сучасності.
• Вищий пілотаж акторської гри. Коли на сцені сходяться Анатолій Вольський та Валерій Прусс – це вже гарантія успішного вечора. А разом із харизматичними Олександром Радьком, Любов’ю Остапчук, Оленою Шамрай, Володимиром Холкіним, Владом Матвійчуком та Михайлом Крисовим вони змусять усіх плакати від сміху.
• Урок незламного оптимізму. Головний герой навчить вас, як залишатися «синьйором» навіть із порожніми кишенями.
• Естетика Італії ( художниця Тетяна Гусева-Ковтун). Костюми, декорації та музика на декілька годин перенесуть вас на вузькі італійські вулички, де пристрасті киплять яскравіше за сонце, а сварки виглядають як мистецтво.
Ми чекаємо на вас, пані та панове, мадам і месьє, синьйори і синьйорити, сеньйори і сеньйорити !
Купуйте квитки заздалегідь, бо, mamma mia, це буде незабутньо!




