![](/sites/default/files/styles/720x380/public/news/IMG_2998.jpeg?itok=UUD66vaj)
У рамках проєкту «Знайди себе», організатором якого є Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб Вінниччини, учні 8-11 класів з Дашівської селищної ради були гостями театру, знайомство з яким для більшості виявилося справжнім дивом, адже вони вперше опинилися у храмі Мельпомени. Заворожено слухали розповідь про минуле й сьогодення театру. Особливим сюрпризом для них виявилася репетиція прем’єрної вистави. Та ще й з третього поверху, де сцена й актори, наче на долоні! Діти висловили бажання приїхати на перегляд «Лісової пісні» та потрапити на малу сцену театру. Тож до зустрічі!